O Firmie

Agencja Reklamowa Wiktoria z Białych Błot koło Bydgoszczy wita na swojej stronie i zaprasza do zapoznania się z ofertą naszej Firmy

o firmie

Nasza firma ma swoją siedzibę w Białych Błotach koło Bydgoszczy. Na polskim rynku działamy już od 2002 roku, a  tablice reklamowo-informacyjne z planem miasta to nasz sztandarowy produkt.

Agencja Reklamowa Wiktoria specjalizuje się w szeroko pojętej reklamie.

Główny nacisk kładziemy na współpracę z urzędami miast, gmin, starostwami powiatowymi i instytucjami państwowymi dla których przygotowujemy tablice reklamowe z planem miejscowości oraz reklamami firm-sponsorów, ale także mapki informacyjno-reklamowe, przewodniki, kalendarze i inne.
Od początku działalności współpracowaliśmy z wieloma urzędami na terenie całego kraju, a liczne referencje potwierdzają wysoki poziom naszych prac.

Poza tym wykonujemy materiały reklamowe z zakresu reklamy zewnętrznej takie jak banery reklamowe, tablice indywidualne, szyldy, a także materiały poligraficzne jak wizytówki, ulotki, broszury i inne gadżety reklamowe.

Nieobca jest nam również współpraca z klientem indywidualnym, który z naszą pomocą może profesjonalnie, szybko i za rozsądną cenę rozreklamować swoją działalność gospodarczą.
Szyldy reklamowe, reklama na samochodach oraz oklejanie samochodów i witryn sklepowych to najczęściej zamawiane usługi przez klienta indywidualnego z Bydgoszczy, Torunia i okolic.
W naszej agencji reklamowej można zaopatrzyć się w tak niezbędne atrybuty przedsiębiorcy jak pieczątki, wizytówki czy ulotki reklamowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Wszelkie potrzebne namiary znajdują się w zakładce  Kontakt.

Z naszej strony oferujemy pełen profesjonalizm, lata doświadczenia i gotowość do współpracy z Państwem w szeroko rozumianej reklamie.